Останні новини

Росія погрожує вислати з країни ще одного українського дипломата

У МЗС РФ вказують, що вони лише "рекомендували" поїхати з Росії Олександрові Сосонюку, а Україна відповіла "несиметрично", оголосивши російського дипломата персоною "нон ґрата".

Міністерство закордонних справ Росії погрожує вислати з країни ще одного українського дипломата. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на "Сегодня".

Читайте також: З'явилися відео затримання українського консула в Росії

У МЗС РФ наголошують, що українському консулу вони лише "рекомендували" поїхати з країни, а Україна, в свою чергу, оголосила російського дипломата персоною "нон ґрата" з усіма витікаючими наслідками.

Відтак, Росія вважає таку відповідь з боку України "несиметричною" та збирається помститись, ймовірно, виславши ще одного українського дипломата.

Варто зазначити, що провокація Росії розпочалась із затримання ФСБ українського консула Олександра Сосонюка 16 квітня у Санкт-Петербурзі. Його затримали під час зустрічі із російським громадянином, нібито за те, що він "намагався отримати інформацію закритого характеру з баз даних правоохоронних органів Росії".

Згодом у Росії прийняли рішення вислати з країни затриманого консула Генерального консульства України Олександра Сосонюка.

Нагадаємо:

  • Міністерство закордонних справ Чехії оголосило про вислання з країни 18 російських дипломатів. Їх підозрюють у причетності до вибухів на складі боєприпасів і роботі на спецслужби РФ.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05