Останні новини

Росія розташувала ешелони техніки "псковських десантників" в окупованому Криму

Від залізничної станції у Криму, де виявили ешелон із російським десантом, автодорогами до адмінмежі з Херсонською областю поблизу села Атамань їхати приблизно 100 кілометрів.

Всього за 100 кілометрів від Херсонської області на північному сході окупованого Криму на станції Нижньогірська Росія розташувала ешелони десантної техніки. Фахівці групи Conflict Intelligence Team дійшли висновку, що вона належить 104-му полку 76-ї десантно-штурмової дивізії армії РФ, а саме так званим псковським десантникам.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Крим.Реалії.

"Ми та інші дослідники теж спостерігали, напевно, понад 10 подібних ешелонів, які йшли зі Пскова саме в Сімферополь. Це був танковий батальйон цієї дивізії, інші підрозділи цієї ж дивізії", – цитує видання Кирила Михайлова, розслідувача CIT.

У CIT порівняли відео ешелону під Псковом, яке раніше виклали користувачі Tik-Тоk, із кадрами, що були відзняті на станції Нижньогірській. За словами дослідників техніка в ешелоні розташована в однаковому порядку.

"Єдина різниця, на останній причепили ще декілька пасажирських вагонів і вагонів для техніки. Тобто, це вже, мабуть, для перевезення особового складу. Саме так ми й довели, що це один і той же ешелон", – розповів Михайлов.

Дослідник CIT додав, що на вагонах у Криму можна було помітні бойові машини десанту БМД-4М і десантні бронетранспортери БТР-Д. Він підкреслив, що все це – нова десантна техніка.

"Також там були зенітно-ракетні комплекси "Стріла-10" і засіб радіоелектронної боротьби "Інфауна". Це досить новий комплекс, їх усього 12 по всій Росії, і всі вони на озброєнні десантних частин", – підкреслив Михайлов.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/PPkZtKlDes8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Підрозділи 76-тої гвардійської десантно-штурмової дивізії у 2014 році брали участь у військових операціях в ході збройної агресії РФ проти України.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
08.05