Останні новини

"Росія чи Україна? Росія!": мережу обурило відео київської блогерки на Алеї Небесної сотні

Дівчина опублікувала відео у соцмережі Tik-Tok

Українська блогерка, що у соцмережах відома під нікнеймом di.rubens, опублікувала ролик у мережі, який був знятий на Алеї Героїв Небесної сотні у Києві, де вона чітко демонструє свою симпатію до Росії. Тим самим вона викликала бурю незадоволення своїх співвітчизників.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на допис у Facebook офіцера ЗСУ Анатолія Штефана.

ді рубенс.JPG

Блогерка di.rubens. Фото: Instagram

Відтак, на відео можна побачити, що на Алеї Героїв Небесної сотні у Києві молодик підійшов до блогерки і влаштував бліц-опитування. Їй пропонувалось обрати одну із двох країн, і та зі сміхом постійно обирала Росію. На питання: "Росія чи Україна?" блогерка, не задумуючись, обрала Російську Федерацію, віддаючи їй перевагу навіть перед рідною країною.

блогерка.jpg

Фото: скріншот

<iframe width="1280" height="601" src="https://www.youtube.com/embed/2QQI8nSAd2Y" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"Місце де відбувалися події зі сльозами на очах, столиця України, яка вже 7 років в боротьбі з російським агресором. Особисто, як громадянин України та військовий, хочу дізнатися ім'я цієї дівчини і задати їй повторно ці питання (виключно питання щодо України та її сміху), а також допомогти з придбанням білету до місця її вибору",- написав у пості військовий Анатолій Штефан.

пост Штефана.JPG

Фото: скріншот

Скандальний ролик у мережі Tik-Tok набрав понад 2,5 мільйонів переглядів. Після шквалу обурень та незадоволення користувачів в мережі, блогерка видалила відео та особистий акаунт у соцмережі Facebook.

відео видалене.jpg

видалений контент.JPG

Фото: скріншот

У популярній соціальній мережі Tik-Tok дівчина має майже 3 мільйони шанувальників, а у Instagram - майже 70 тисяч однодумців.

скріншоти підписників.jpg

Фото: скріншот

У коментарях українці обурюються скандальним роликом та категоричні у своїх висловлюваннях.

коммент.JPG

проведемо до вокзалу.JPG

коммент 2.JPG

Фото: скріншот

Нагадаємо, у Києві один із ресторанів популярної в Україні мережі ресторанів японської кухні Суші Мастер опинився у центрі скандалу. Мова йде про столичний філіал на вулиці Здолбунівській, Дарницького району. Киянин зняв на відео, як працівники закладу утилізують рідкі відходи просто під дерева парку по-сусідству.

Вийти в ефір
18.01