Останні новини

Роялті від "Кварталу", акції на Кіпрі та квартири у Києві: що задекларував Зеленський

На банківських рахунках сім'їмайже 5 млн гривень.

Президент України Володимир Зеленський сумарно за рік отримав 19 113 279 гривень доходу. З них зарплата на посаді глави держави склала 336 тисяч гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на декларацію Зеленського.

Читайте також: Скільки заробив та що має спікер ВРУ Разумков

В доходах Зеленський вказав роялті (платіж, отриманий як винагорода за користування або за надання права використовувати об'єкт інтелектуальної власності) від ТОВ Квартал 95, Драйв Продакш (більше 4,3 млн грн) та Кіностолиці.

  • Зарплата президента на офіційному місці роботи (ДУС) - 336 тис. Грн
  • Зарплата Олени Зеленської в ТОВ Квартал 95 - 952 тис. Грн.
  • Дохід від здачі в оренду майна ТОВ Квартал 95 - 2,4 млн грн.
  • Дохід від відчуження нерухомості - 12,1 млн. Грн.
  • Дохід від продажу земельної ділянки 1,3 млн грн.
  • Страхові виплати - майже 34 тис. Грн (Олена Зеленська)
  • Дохід від цінних паперів - 203 тис. Грн (Олена Зеленська)
  • Дохід від цінних паперів - 203 тис грн (Володимир Зеленський).

Сумарний дохід сім'ї Зеленських склав 22,7 млн ​​гривень в 2020 році.

На банківських рахунках сім’я глави держави зберігає 4,7 млн ​​грн, більше 125 тис. Доларів і більше 10 тисяч євро. Готівкою - 1 млн грн., 615 тис. доларів і 7 тис.євро.

Чим володіє сім’я президента?

Володимир Зеленський володіє квартирою в Києві площею 254.5 кв. м гаражем, місцем для паркінгу. У спільній власності родини дві квартири в Києві. Перша леді Олена Зеленська володіє квартирою в окупованому Криму (Лівадія), а також паркомісцем.

Сім'я володіє і великим нежитловим приміщенням в столиці площею 337 кв. м.

У декларації вказані і квартири, якими сім'я користується на праві договору в Великобританії, а також є квартира і гараж в Києві, зареєстровані на Кіпрі.

Безкоштовно сім’я президента користується дачним будинком, чайним будинком, гаражем, барбекю в Кончі-Заспі.

Подружжя володіє акціями на Кіпрі, двома автівками Land Rover 2016 року випуску і Mersedes 2014 року випуску та шістьма елітними наручними годинниками.

Нагадаємо:

  • Віцепрем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у 2020 році задекларував 10 мільйонів 463 тисячі гривень зарплати. Із них за роботу в уряді він отримав 498 275 гривень.
  • Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет задекларував за 2020 рік майже мільйон гривень доходів. Проте його мама-пенсіонерка зберігає великі суми валюти в готівці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!
Вийти в ефір
11.04