Останні новини

Розбірки піщаної мафії: експерт розповів Kyiv Live деталі стрілянини в Українці

У стрілянині, що відбулася 2 вересня біля кафе "ДеБош" у селі Українка брали участь представники "піщаної" мафії, які "кришують" видобуток піску з Дніпра у сусідньому Трипіллі. Усі учасники перестрілки встановлені, дехто затриманий і оформлюється в прокуратурі. Але вказані особи були на прикметі у поліції ще півтора року тому - і досі на свободі.

Про це розповів Євген Цяпенко, журналіст, що живе в Українці, в ефірі Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/la505ZuL5Zc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"Він( Олег Петренко, начальник поліції Обухівського райвідділку - прим. ред.) чітко заявив, що особи цього конфлікту ідентифіковані, зараз відбувається їх фактичний розшук, є затримані, деякі з них прямо зараз проходять процедуру оформлення у прокуратурі. ... Є сподівання, що вони дійдуть до суду", - зазначив журналіст.

Цяпенко підтвердив інформацію про те, що на перестрілці зустрілися кримінальні авторитети, недо"смотрящі" за містом.

"Не такого рівня ці бандючки. Там були представники так званої нашої пісочної мафії, тому що поруч з селом Українка є село Трипілля, є порт, ... добувається у Дніпрі пісок та перевантажується в Трипіллі. Навколо цього все, звісно, мутно і небезпечно, і там є люди, які дійсно представляють кримінал", - сказав чоловік.

За його словами, ці люди захопили владу у місті, поставили усюди "своїх" людей. Ще півтора роки тому однодумців журналіста буквально не пустили до сесійної зали в Українці. Тоді мала розглядатися їхня петиція стосовно інвентаризації приміщень та земель у місті.

"Тоді була теж бійка, була кров, і поліція тоді теж говорила, що всі особи ідентифіковані, але ось пройшло півроку - всі ці особи спокійненько гуляють", - коментує журналіст.

Нагадаємо, 2 вересня у місті Українка Київської області в районі міського пляжу невідомі з рушницями влаштували стрілянину. Поліція встановила особи 22 чоловік, серед підозрюваних — місцеві, кияни та громадяни Росії. 4 звернулися до лікарні, але потім один з них втік.

Вийти в ефір