Останні новини

Рожевий сніг: у Києві догхантери масово труять собак та навіть цього не приховують

Головний догхантер Святогор пояснює своїм прибічникам, як правильно труїти тварин

У Києві догхантери масово труять собак. Вже в декількох районах столиці помітили “рожевий сніг”. Такою речовиною догхантери на чолі з Святогором “мітять” місця, де розсипали отруту.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на РБК-Україна.

Читайте також: 

Про отруєння собак почали бити на сполох кияни. Зокрема, почастішали випадки отруєння домашніх улюбленців, з якими люди гуляють на вулиці. Також жителі столиці стають свідками раптових смертей бездомних собак.

"По Дніпровському району знову розкидана отрута для тварин. Воскресенка та Райдужний не виняток, на жаль. Шановні собачники, будьте уважні, це не поодинокий випадок! Собаку бачили в парку Перемога, втекла в сторону "Лівобережної", померла біля "Гідропарку". Адже потім може бути пізно! Бажано ще провести бесіду з дітьми, так як в парках тьма народу і всі катаються на гірках і санках!" - написала киянка Марія Токаренко в Facebook та підкріпила в допис фото померлого пса.

токаренко.PNG

Скріншот

Зазначається, що запаз снігу викликає повну дезорієнтацію собаки та збій всіх інстинктів.

"Бачив нещодавно, як один самовигульний пес понюхав рожевий сніг (лише понюхав), потім в паніці побіг через дорогу та потрапив під машину”, - розповів Микола Єременко.

Як стало відомо, догхантери розкидають отруту на сніг, аби в першу чергу для “своїх” позначити місце, де вже розсипали речовину. Про це у Facebook написав головний столичний догхантер Святогор.

"Колеги, ще раз по "рожевому снігу". Пояснюю і нагадую! Речовина має специфічний колір тому, щоб було помітно на перших етапах для самих себе. Ось тут заляпали і розкидали, а он там чисто і нема. Щоб не було так, що три групи поспіль обсипали одну і ту ж стежку. Це неправильне витрачання речовини!", - написав він.

святогор.png

Скріншот

Рожевий колір зберігається п'ять-шість годин, а при слабкому морозі – до десяти. А по закінченні цього часу відбувається хімічна реакція і "речовина нічим не відрізняється від снігу". 

Реакції суспільства Святогор, який раніше вже перебував під слідством за жорстоке поводження з тваринами, не боїться.

"Ну, хай, спалили нас в черговий раз... І що? Все одно весь сніг не приберуть. Плюс, ми ж не будемо забувати і про ті порції, які вже під дією морозу змінили колір на білий... Хай бігають, дурники... За ніч навіть те, що надибали, буде вже біле і не буде відрізнятися", - втішається чоловік.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
03.03