Останні новини

Розмір має значення: група київських ентузіастів збирається створити найбільший макет залізниці в країні. Відео

Макет планують презентувати вже цього літа

У кінці літа 2021 року команда декораторів, столярів, механіків збирається представити громадськості один з найбільших в Європі макетів залізниці. Майстри розпочали свою роботу майже рік тому.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на УП.

Читайте також: У Києві 7 локацій підсвітять рожевим, зеленим та блакитним

У команді умільців Miniland.ua, яка спеціалізується на мініатюрних фігурах українських визначних місць, є також маляри та IT-спеціалісти, які займаються проєктуванням майбутнього залізничного полотна. Модель української залізниці масштабами 87 кв. м. стане найбільшою в країні. Її планують виставити в одному з торгових центрів Києва, аби усі охочі мали змогу помилуватися на річну роботу 35 людей.

Макет уже включає у себе десятки локомотивів, авто, світлофорів, промоб'єктів, навіть людей. За інформацією видання, у цю ідею приватні інвестори вкладають мільйони гривень. Miniland.ua - це цех на 350 квадратів із верстатами та комп'ютерами, завдяки яким втілюють задумку в життя. У глобальних планах умільців - модель залізниці площею 1200 кв. м., що буде найбільшою у східній Європі.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FMiniland.UA%2Fvideos%2F235453518171273%2F&show_text=false&width=476" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Відео  Miniland.ua

Нагадаємо:

  • Вже у цьому році Україна має розпочати будівництво євроколії від Києва до кордону з Європейським Союзом. Старт проєкту забезпечить Міністерство інфраструктури - це буде залізнична мережа з коліями шириною 1435 мм для швидкісних потягів, що рухаються понад 250 км/год.
  • В Офісі Президента є плани скасувати податок на додану вартість для внутрішніх авіаперевезнь. Чиновники вважають, що це допоможе розвиватися усім українським авіакомпаніям.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03