Останні новини

Розмова стане дорожче: Україні виростуть тарифи на стаціонарні телефони

Нову абонентську плату можуть нараховувати вже з 1 липня.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації хоче підвищити на 10% тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Телефонні послуги можуть зрости вже з 1 липня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на засідання НКРЗІ.

Читайте також: Укрпошта підвищує тарифи на доставку пенсій

Відповідний проєкт рішення було схвалено та направлено до Федерації профспілок України та Федерації роботодавців, де його також погодили. Він передбачає перегляд тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги в сторону збільшення на 10%.

Згідно з ним, вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон для населення збільшиться на 10%, до 65,68 грн. Для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон буде підвищена з 65,55 грн до 72,11 грн.

Представники Нацкомісії вже готують документи, щоб направити проєкт рішення на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України. У разі ухвалення, рішення набере чинності з 1 липня 2021 року.

Нагадаємо:

  • Починаючи з 20 березня “Нова пошта” підвищила тарифи на доставку та пакування товарів. В середньому вартість послуг підвищиться до 6 гривень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
14.04