Останні новини

Розв’язка, яку чекають з 2000 року: при виїзді на Вишгород у 2022 році обіцяють зробити шляхопровід

Оформлення проекту вже на фінішній стадії

Транспортна розв’язка на перетині вулиць Богатирської та Полярної в Оболонському районі може з’явитись вже у 2022 році. Сьогодні, 23 лютого на сесії Київради про це говорили мер Києві Віталій Кличко зі с воїм заступником Густєлєвим.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram-канал "Життя Оболонського району".

Читайте також: Вхід у метро Харківська заблокований величезною чергою

Олександр Густєлєв пообіцяв Кличку закрити питання щодо фінішної проектної документації та в 2022 року розпочати будівництво розв’язки, капітальне будівництво вулиці Богатирської з розбудової пішохідних мостових переходів.

Як пише видання “Я люблю Оболонський район” побудувати шляхопровід на цьому багатостраждальному перехресті планувалося вже давно.Був навіть створений насип, а дорога перекладена в обхід будівництва шляхопроводу. Але на початку 2000-х років на місці запланованого з’їзду було зведено будинок (вул. Богатирська, 6/1), через що реалізація існуючого на той час проекту стала неможливою.

У 2007 році були спроби відновити роботи над цим об’єктом. Тодішня міська влада планувала впродовж 2009 року розробити проект і за два наступні роки побудувати та відкрити шляхопровід. Але, на жаль, ці плани так і не були реалізовані. Про проект згадали і в 2018 році, але до реалізації справа знову не дійшла.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
05.03