Останні новини

Розваги карантинних вихідних: Полякова "кваситиме" в прямому ефірі з Єфросиніною та Плакидюк

LIVE-ефір шоу "Всадули Вагароде" відбудеться 21 листопада о 12 годині

Під час карантину вихідного дня вже не сходиш на концерти відомих артистів. Але все ще можна приєднатися до онлайн-подій. Однією з таких в суботу, 21-го листопада, стане ефір Олі Полякової - спецвипуск її шоу "ПоляВидение" під назвою "Квасимо з Поляковою".

Про це повідомляє пресслужба співачки.

IMG_1879.PNG

Фото - Пресслужба

Компанію Поляковій складуть Маша Єфросиніна та Соня Плакидюк. Разом з ними співачка не лише весело проведе чай, але й з користю для здоров'я. 

Прямо в прямому ефірі шоу зірки будуть шинкувати та квасити капусту, якої Оля Полякова вже привезла додому 100 кілограмів. Після цього вона запросить Машу та Соню попаритись в баньці з народними SPA-процедурами, ну а потім і на вечерю.

"Як відомо, співачка ще та господиня, а її сімейні рецепти розлітаються, як гарячі пиріжки після виходу випусків "Васадули вагароде" на YouTube. Чого тільки варта ікра з баклажанів за одеським рецептом, різотто з білими грибами та гарбузовий суп, яким можна навіть хлопця приворожити", - сказано в повідомленні.

Спеціальний Live-ефір шоу "Всадули Вагароде" відбудеться 21-го листопада о 12-й годині на YouTube-сторінці Полякової. Пізніше випуск буде доступний для звичайного перегляду в будь-який час.

Нагадаємо, що співачка Джамала зізналася, що карантин завадив не тільки її гастрольній діяльності. За її словами, у 2020-му вона планувала випустити новий альбом, але все пішло не по плану через пандемію.


Вийти в ефір
16.05