Останні новини

"Ридаю раз на два тижні": Оля Полякова дала відверте інтерв‘ю

Співачка Оля Полякова розповіла про стосунки з чоловіком, що саме може довести її до сліз і чи роблять їй непристойні пропозиції

Навіть у "королеви ночі" Ольги Полякової бувають хвилини сумнівів і дні "щоб поплакати". А концертна діяльність іноді заміняє все - дозвілля, спілкування з чоловіком, але рятує від "проблем Анни Карєніної".

Про це артистка розповіла у відвертому інтерв‘ю Юлії Литвиненко у програмі "Люди великого міста" на Kyiv Live.

Оля Полякова зізналась, що йшла до своєї мрії - виступати на великій сцені - 15 років.

"В Україні багато талановитих прекрасних жінок - красивих, голосистих. Дівчата, та й хлопці, які мають любов до творчості – хочуть пробитись нагору. Пробитись вдається одиницям, бо не всі витримують цей складний шлях. Але артист не може бути щасливим, якщо він не реалізувався. Взагалі незреалізованість артиста – це страшна трагедія. Є тисячі людей, які мають талант, але щось їм завадило досягти успіху, дійти до мети – вони ламаються на шляху. Коли відбувається така поломка – це нещасні люди. Завжди будь-якому артисту бажаю реалізації – без цього нема щастя.

У мене шлях до "стадіонів" – зайняв 15 років. Якби мені хтось тоді сказав, що це займе так багато часу, не знаю, чи стало би мені терпіння дійти. Але постійно мені здавалось, що от-от, от-от вийде", - розповіла Полякова. 

полякова2.jpg

Щодо таємниці свого успіху - артистка висловилась однозначно - це настирливість і "ж*погодини". 

"Це коли ти сидиш на попі й робиш – робиш, вчишся, робиш. Це застосовують до студентів, у артистів по-іншому. Ми не сидимо - працюємо, але це настирливість і праця – щоденна, каторжна праця, якої не видно за цими блискітками, за цими прекрасними костюмами. І все, ніби, так "легко". І все так прекрасно. І люди думають: що там ти працюєш – вийшла, задом покрутила і пішла. Насправді, щоби цей "зад" привести на сцену - треба було 25 років відучитись музиці. У мене ж за плечима серйозна музична освіта", - розповіла Полякова.

Читайте також"Нас п'ятеро": ведучий Анатолій Анатоліч утретє стане батьком. Фото

Співачка розкрила таємницю - виявляється, її вокал не завжди був таким "неосяжним". 

"Мені від народження не був даний великий діапазон. І це для мене була велика трагедія, оскільки слухала таких співачок, як Дайане Кролл, Тіну Тернер, Барбару Стрейзанд (артистки, які мають діапазон голосу 4-5 октав - ред.). Я їх слухала - і вони співали ці високі ноти. Я теж хотіла співати високі ноти – але не мала чим. І я, як ніхто, можу сказати, що голос розвивається, просто цьому треба присвячувати багато часу. Я 5 років займалась вокалом від 4 до 6 годин щоденно. Учитель жив у мене вдома. Він був з Москви - і приїхав зі мною займатись на 2 місяці. А лишився на 5 років. І я 5 років займалась – не було вибору. Людина сидить – отримує зарплатню – маю співати", - зізналась Полякова. 

полякова4.jpg

Артистка розповіла - попри те, що таємницею її успіху називають епатаж і "бурлеск" - вона не змогла би стати такою без уроків вокалу. 

"Артист не може з‘явитись, розкритись без упевненості в собі. Коли виходиш на сцену – не можеш соромитись, маєш показати все, що ти вмієш, а для цього треба мати впевненість. Для того, щоби мені вийти і отримати цю впевненість у собі, цю енергію, яку я сьогодні "качаю" зі сцени, - мала навчитись співати. І мені це важко далось. Не може "качнути" артист на сцені по-справжньому, якщо не буде володіти голосом. Шептуха не стане співачкою, не зможе "качнути" стадіон", - підсумувала Полякова. 

полякова1.jpg

На запитання про те, чи не роблять чоловіки після концертів їй непристойних пропозицій - Ольга відповіла, що її поважають. 

"Я завжди була "конкретною" баришнею. У різних інтерв‘ю запитували – чи ніколи мені не пропонували інтим після концерту. Мене завжди це смішить. Я 6 років у серйозній гастрольній діяльності, співала на різних рівнях – і у дуже багатих людей, які можуть собі дозволити, мабуть, найдорожчих жінок. Ніколи ніхто не смів навіть у цей бік подивитись. Моя енергетика - вона дуже сильна, вольова – чоловіки мене побоюються і дуже поважають. Тому навіть якщо я виступаю на серйозних святах, де збираються "конкретні чоловічки", які по наглості своїй могли би щось таке втнути – і навіть вони в мене як зайчики респектують, хороводи водять", - розповіла Полякова. 

Також артистка відзначила, що не вважає свій образ сексуально агресивним, а навпаки - дуже "комфортним".

"Нема в мене жодної сексуальної агресії – я навіть в трусах не виглядаю вульгарно. Я знаю, вмію на себе поглянути з боку. Я, мабуть, свій найсуворіший критик і найжахливіший хейтер. Щоби мені сподобатись собі самій – це дуже рідко відбувається. Я коли дивлюсь свої шоу – завжди кажу "вона": "вона тут зробила те" - не кажу "я". Дивлюсь на себе з боку - й бачу, що образ "Оля Полякова" - дуже позитивний", - сказала артистка.

полякова3.jpg

Ольга Полякова зізналась, що дуже залежить від любові глядачів - адже й прийшла на сцену - добрати любові.

"Справа в тому, що я взагалі прийшла в цю індустрію за любов‘ю. Я – як людина, яка вже трохи працює зі своїми "дитячими травмами" - всі ми вже психологи – як і вірусологи й політики - звісно, розумію, що в мене була гостра потреба в любові з дитинства. Мені було мало, щоби мене любила лише мама, бабуся, чоловік і діти. Мені потрібна любов!", - зізналась артистка. 

Оля Полякова відзначила, що з батьком не змогла вчасно прояснити стосунки, тому обрала старшого й мудрого чоловіка.

"Я не назвала батька, бо не росла з батьком. Виросла з вітчимом. Коли би вже змогла з батьком поспілкуватись – він уже, на жаль, покинув цей світ. Тепер розумію, що мій вибір чоловіка визначений саме цим. Я шукала батька. Виходила заміж за свого чоловіка – бо в ньому знайшла батька. Він оточив мене опікою. Я розумію, чому зробила цей вибір. Він і зараз до мене ставиться поблажливо. І завжди так було. А тепер йому зручно - наприклад, я зробила йому баню. Поїхала на концерт – а він там 3 дні. Дзвонить і каже: "Олю, яка баня. Як мені тут добре", - поділилась Полякова. 

Виявляється артистка з майбутнім чоловіком познайомилась на його ж дні народження. 

"Ми ж познайомились на концерті. Я співала у нього на Дні народження. Була гроза, була музика. Живий колектив. Я співала ще тоді джаз. Позаду вибухали блискавки, а я співала. І він закохався в цей образ, у цю дівчину, яка співала. Через 2 місяці він мене розшукав – і ми почали дружити. І це сталось через дружбу. До цих пір ми кращі друзі. І я вважаю, що це (не буду казати що для всіх найбільш правильне – не буду кидатись словами), але мені здається, що це найправильніша синергія, коли люди найкращі друзі. Завжди є про що поговорити, поділитись. Коли десь буваю, щось бачу – завжди шкода, що він цього не бачить", - розповіла Полякова. 

images (1).jpg

Ольга Полякова розповіла, що її дратувало, що навколо всі вважали, що вона живе за кошт чоловіка Вадима.

"З дитинства хотіла заробляти – продавала жувальні гумки на базарі. Мама працювала в піонерських таборах. Там був обмін піонерів з поляками – поляки привозили польські гумки "Турбо". Років у 8 продавала їх. Потім був сусід "золоті руки" - він зробив мені станок, і я з мідної проволоки крутила бабусям ланцюжки для хрестиків. Коли вийшла заміж за небідну людину – цього соромилась. Бо всі казали: "Та це все не вона, це гроші чоловіка. Це все він їй купив". І мені було так образливо до сліз просто, що я, здається, і привабила цю історію в своє життя, що сталась криза, чоловік трохи "просів". Може, я це наклікала, бо я так хотіла "сама заробляти", - сказала Полякова. 

Між іншим, артистка вважає, що якби її улюблена героїня Анна Карєніна жила в наш час, то уникла би злої долі саме завдяки роботі.

"Це все від безділля. Звісно, якщо сидіти без роботи - в голову лізуть всякі думки", - сказала Полякова.  

Артистка зізналась, що і в неї бувають не найкращі часи, проте до психологів вона не ходить. 

"Я не була ніколи у психотерапевта – сама з собою проводжу психотерапію через інтерв‘ю. На кожному інтерв‘ю відкривала все більше й більше, проговорювала більше й більше. Почала проговорювати теми, які раніше замовчувала. Коли їх проговорила – вони відступили.

Звісно, я плачу. Я ж істеричка – я артистка справжня. Мене може зачепити все – і той же коментар, хоча й кажу, що не звертаю уваги, якась неувага з боку друзів чи чоловіка. І дитина мене може розстроїти. Або не нагородили чимось. Взагалі в такій напрузі важко знаходитись – і це закінчується сльозами. Раз на 2 тижні закриваю штори й ридаю – "ніхто мене не любить, нікому я не потрібна". Поплакала-поплакала, а потім – "Так! Годі себе жаліти, треба працювати!", - поділилась Полякова. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/KZZpAykKJ4o" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Книжку відомого українського письменника Сергія Жадана "Новий правопис" номінували на американську літературну премію Pen America Literary Awards. Вона потрапила у категорію "Перекладна поезія".
  • У мережі вийшов офіційний трейлер української стрічки Катерини Горностай "Стоп-Земля". Її світова прем'єра відбудеться в рамках конкурсної програми Generation 14plus Берлінале-2021, який проходитиме онлайн 1-5 березня.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
17.04