Останні новини

Різдвяні розваги на ВДНГ продовжать роботу в локдаун: подробиці

У Києві продовжать роботу різдвяні локації

У Києві продовжать роботу різдвяні локації. На ВДНГ працюватиме ковзанка, гірки та атракціони. Крім того прийматимуть і у приміщеннях, проте за попереднім записом.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на організаторів у Facebook.

"Доступними для відвідувачів залишаться локації, що безпосередньо належать до різдвяних свят. Згідно з постановою Кабміну №1236 від 9.12.20 та пунктом 12 протоколу №74 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 05.01.2021 року, їхня діяльність є винятком та дозволяється за умови відсутності концертів та ярмарків", - зазначили в адміністрації ВДНГ.

У локдаун продовжують функціонувати:

  • Ковзанка;
  • Тюбінгові гірки;
  • Вуличні атракціони;
  • Різдвяна Фабрика Мрій — вхід до приміщення за графіком та групами до 10 осіб (до 10.01);
  • Резиденція Санти — запуск до приміщення за графіком та групами до 20 осіб (до 10.01, а також 16.01 та 17.01);
  • Герої Зимової Країни — аніматори-сніговики будуть проводити флешмоби просто неба за розкладом.

Повідомляється, що фудкорти та інші заклади громадського харчування на території Експоцентру працюватимуть у форматі замовлень на винос. 

Проте низка локацій і виставок, які не стосуються різдвяних свят, зачиняться до 24 січня.

"З 8 по 24 січня (включно) будуть тимчасово припинені розважальні заходи Зимової Країни — виступи музикантів. Також не функціонуватимуть ярмарок, центр сімейного дозвілля Teleport 360, тропічна ферма "Планета метеликів", контактний зоопарк Animal Park, мотузковий парк Sky Park, виставка "Всесвіт тіла: всередині тварин", - зазначили у ВДНГ.

Зазначається, що біля кожної локації просто неба нанесена розмітка та встановлені огорожі, що дозволяють дотримуватися безпечної дистанції.

Нагадаємо,з 8 січня розпочався локдаун, тобто - жорсткий карантин. На два тижні зачинять торговельні центри, заклади харчування, спортивні, торгово-розважальні заклади та навчальні заклади. Проте є винятки. 

Вийти в ефір
15.01