Останні новини

Сара, зривай шпалери! Ми переїжджаємо: у Києві орудує банда аферистів, що виносить з чужих будинків усі цінності

У столиці промишляє банда аферистів, які підселяються до квартир киян, а потім виносять з їхніх помешкань геть усе начиння. Зловмисники "звільняють" житло від шаф, диванів та іншої техніки, лишаючи тільки те, що привинчене до підлоги.

Про це повідомляє адвокат Олег Веремієнко на своїй сторінці у Facebook.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Foleg.veremeenko%2Fvideos%2F10158503127410586%2F&show_text=false&width=734&height=411&appId" width="734" height="411" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>

У Києві декілька місяців "працює" група людей, що займаються масштабним обкраданням квартир. Одна з них, 45-річна Гуцева Олена Євгеніївна, орендує житло на кілька місяців. Представитися може під прізвищем Туманова, а також назватися сексопатологом, психологом чи психотерапевтом. Через деякий час до неї в гості навідуються троє чоловіків та жінка, і разом вони спокійно, на очах у камер та сусідів, виносять із квартири все цінне. Аферисти не обмежуються дорогоцінностями чи грошима: житло "звільняється" від мебелі: диванів, шаф, телевізорів. Все знесене група вивозить на фургоні.

На відео, що прийшло на флешці в редакцію "Антимент", потрапив процес такого "обносу" 28 і 29 серпня 2020 з однокімнатної орендованої квартири на 9 поверсі, розташованої в будинку №34-А, що по вул. Євгена Коновальця(Щорса) у Печерському районі столиці. Зловмисники продають бойлери, електроприбори та меблі через комісійні магазини та OLX. Господарям не залишається нічого, крім шпалер та унітазу. 

Майнові збитки, які понесли власники квартири складають щонайменше 500 000 (пів мільйона) грн. За словами адвоката, поліція столиці не поспішає розслідувати цю подію. 

Нагадаємо, у кафе на Березняках чоловік поцупив телефон через огорожу літньої тераси, де власниця гаджета відпочивала з друзями. Наздогнати його не вдалось, проте камери зафіксували подію. Згодом поліція відстежила крадія за геолокацією.

Вийти в ефір