Останні новини

СБУ викрила київських посадовців, які хотіли нажитися на незаконному експорті зброї

Контррозвідка СБУ припинили діяльність посадовців київської структури у сфері державного експортного контролю, які планували вивезти за кордон товари військового призначення. Вони підробили документи та хотіли відправити з України зенітно-ракетні комплекси.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Причетні хотіли незаконно відправити до однієї з країн Близького Сходу агрегатів та комплектуючих зенітно-ракетного комплексу “Оса-АК-М”.

Джерело: СБУ

“Правоохоронці встановили, що для приховування військового призначення цих товарів відправником були вказані неправдиві відомості щодо їх кількісно-якісних характеристик. Також на продукцію не було надано необхідних дозвільних документів Державної служби експортного контролю України”, - йдеться у повідомленні.

Наразі дані про факти порушення передали до правоохоронних органів, які мають вести слідство.

Нагадаємо, директор музею Революції Гідності, до якого 19 листопада прийшла з обшуками СБУ, вважає не зовсім законним вилучення у нього електронної документації про створення установи. Він апелює до того, що е-носії не до кінця оформленні як фінансова звітність, яку можна вилучити. До того ж, Ігор Пошивайло не розуміє, чому СБУ саме так вирішила забрати документи, які не є таємними. Підозри в нього виникають і щодо часу проведення обшуків. 


Вийти в ефір
27.11