Останні новини

СБУ затримала бориспільського депутата за хабар у $40 тисяч: шантажував нотаріуса

Гроші чоловік вимагав передати йому через пункт обміну валют.

Депутат Бориспільської районної ради вимагав у приватного київського нотаріуса хабар у $40 тисяч за те, щоб не створювати проблем у її професійній діяльності. На отриманні грошей обранця й затримали працівники СБУ.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу СБУ.

Читайте також: ГПУ оголосила у розшук "міністра зв'язку" окупаційної влади Луганська Олега Фетісова

За повідомленням, працівники спецслужби встановили, що депутат погрожував позбавити потерпілу нотаріального свідоцтва і виключити з Єдиного реєстру нотаріусів через штучні звинувачення у недоброчесності. При цьому, наголошував на своїх зв'язках у політичних колах та Міністерстві юстиції. Гроші йому мали передати через пункт обміну валют, а сам депутат планував їх перевести у криптовалюту.

Правоохоронці затримали депутата у Шевченківському районі столиці, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, після передачі нотаріусом усієї суми у пункті обміну валют.

Депутат_хабар_СБУ_1.jpg

Депутат_хабар_СБУ_2.jpg

Проти депутата порушили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04