Останні новини

Мамахохотала презентувала соціальний проєкт з українськими зірками

Проєкт Країна сонячних зайчиків висвітлює 12 соціальних тем

Студія Мамахохотала презентувала новий соціальний проєкт Країна сонячних зайчиків. Це - 12 короткометражних фільмів, які висвітлюють 12 важливих для українців тем.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу студії.

У проєкті торкнулися таких тем, як сексуальна освіта дітей, насильство в сім’ї, фейки, толерантність, захист тварин, кібербулінг, життя після війни, проблеми людей поважного віку, донорство, залежності, еко-проблеми, благодійність та натхнення.

Головні ролі в роликах зіграли зірки українського шоубізнесу, зокрема, Аліна Паш, Олександр Тодорчук, Ахтем Сеітаблаєв, Ігор Кондратюк, Світлана Тарабарова, Марія Артеменко, Ольга Сумська, Ольга Цибульська та інші.

"Країна сонячних зайчиків - це, в першу чергу, про просвіту. І ми використовуємо не нудні повчання, а творчість. Ми говоримо про важливі речі не заїждженими тривіальними фразами, а креативом та емоціями. Це проєкт про те, що варто усвідомити, ХТО ми й ДЕ ми. А також, ЩО навколо нас. І, маючи усвідомлення, почати діяти", - зазначив актор та співзасновник студії Мамахохотала Євген Янович.

Прем'єра проєкту відбулася 29 грудня. Переглянути перші епізоди можна на YouTube-каналі Країна сонячних зайчиків.

Нагадаємо, що українська документальна стрічка ЮКІ про видатних хокеїстів українського походження вийшла в онлайн-прокат. Де саме та скільки це коштує - в матеріалі.

Вийти в ефір
15.01