Останні новини

Серце хлопчика забилося: від COVID-19 після пологів померла дружина Ірпінського посадовця

У ніч проти 24 вересня у клініці Німеччини від наслідків нового коронавірусу померла дружина першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина - Наталія. Їй було 34 роки. Жінка була на останньому місяці вагітності, коли інфікувалася недугою.

Про це повідомляє ТСН.

Хлопчик, якого назвали Марком, народився здоровим. А ось ослаблений організм матері не зміг подолати ускладення коронавірусу. Відомо, що до столичного пологового будинку Наталію привезли вже у важкому стані. Згодом її перевели на апарат штучного дихання, а за три тижні непритомну ушпиталили до клініки у Німеччині. Там вона провела 10 днів.

"Мені ніколи не було так боляче писати… Сьогодні відійшла у Вічність прекрасна людина – Наталія Маркушина (Бадрудінова) – дружина мого друга, Олександра Маркушина. Наталія Олександрівна ціною свого життя подарувала життя своєму сину", - написав колега Ірпінського міського голови у Facebook  Володимир Карплюк.

Нагадаємо, у Google-картах з’явиться ще один шар, який буде інформувати користувачів про кількість хворих на коронавірус на 100000 населення. Також будуть запроваджені спеціальні мітки, які вказуватимуть на тенденції до збільшення або зменшення кількості хворих. Нова функція запрацює вже за кілька днів.Вийти в ефір
29.10