Останні новини

Що не варто одягати восени та як не перетворити "лук" у несмак? Поради Kyiv Live

Восени хочеться не лише носити максимально комфортний та теплий одяг, але і виглядати при цьому стильно. Проте є ряд розповсюджених “промахів”, які зможуть зіпсувати ваш лук.

Kyiv Live публікує топ-5 помилок, яких треба уникати при складанні осінніх образів.

Помилка №1: не одягати панчохи

Вибір образу зі спідницею або сукнею із високими чоботами не лише не виглядає презентабельно, але і шкодить здоров’ю. Восени слід надавати перевагу однотонним панчохам із плотних тканин.

Джерело: Pinterest

Помилка №2: забагато принтів у одному образі 

Наприклад, якщо і штани, і світшот або і спідниця, і гольф, у яскравий та різноплановий принт, то їх поєднання буде “заглушувати” красу один одного і образ буде виглядати просто безглуздо. Стилісти рекомендують розбавляти вбрання однотонними речами - на їхньому фоні принт буде виділятись.

Джерело: Pinterest

Помилка №3: міні спідниця та коротке пальто

Довжина міні у поєднання з коротким пальто виглядає несучасно і навіть вульгарно. Якщо ви дуже полюбляєте короткі спідниці та сукні, краще надайте перевагу довгому пальто. Цей прийом візуально зробить вас вищими та стрункішими.

Джерело: Pinterest

Помилка №4: лише похмурі та тьмяні кольори

Безбарвний одяг робить образ нудним та не дає виразити свою індивідуальність у одязі. Щоб не злитися із сірим небом та мокрим асфальтом, модницям варто розбавляти вбрання яскравими та соковитими акцентами.

Джерело: Pinterest

Помилка №5: носити літні шорти

Літні вбрання під теплим пальто або демісезонними куртками виглядають як мінімум дивно та недоречно. Літні шорти з деніму краще замінити кюлотами із цупких тканин.

Джерело: Pinterest

Нагадаємо, З 31 серпня по 3 вересня у Києві відбудуться покази Ukrainian Fashion Week. Вони пройдуть під гаслом Season No Season.Вийти в ефір