Останні новини

Що відомо про українського репера Енді Картрайта, якого розчленили в Росії

30 липня стало відомо про смерть учасника Versus Battle та репера з українським походженням - Енді Картрайта. Його вбила дружина Марина Кохал. Через кілька днів жінка розчленувала тіло музиканта, розклала по пакетам і зберігала їх у себе вдома. 3 серпня її заарештували.

Жінка заявляла, що 30-річний репер нібито помер від передозування наркотиками ще 25 липня. Сама ж хотіла уникнути засуджень через "ганебну смерть чоловіка". Саме тому розчленувала тіло. Пізніше Кохал зізналася в тому, що сама вбила свого чоловіка. Ця історія набула широкого розголосу.

Kyiv.live вирішив дізнатися що відомо про репера з України Енді Картрайте.

Джерело: Instagram Енді Картрайта

У своєму останньому  пості в Instagtam музикант написав: "Літо в розпалі, бийте татухи, надсилайте фотки. Приємно, коли тексти твоїх треків буквально йдуть по руках".

Олександр Юшко, більш відомий під сценічним псевдонімом Енді Картрай. Народився репер 7 серпня 1990 року в Ніжині Чернігівської області. Український і російський хіп-хоп виконавець був учасник реп-баттлів, переважно на майданчику Versus Battle. Співпрацював з такими виконавцями як Луперкале, Нигатив, Ресторатор.