Останні новини

Щоб запобігти "транспортному колапсу": у столиці пропонують побудувати ще одну станцію метро

Кияни звернулися до Київської міської ради, щоб побудувати станцію метро "Севастопольська площа". Зазначається, що це було заплановано ще декілька років тому. 

Відповідна петиція опублікована на офіційному сайті. 

Автор повідомлення наголосив, що в Солом'янському районі через утворені затори машин може статися "транспортний колапс".

"Наразі, Севастопольська площа гине від заторів транспортних засобів, оскільки транспортна розв’язка на Севастопольській площі є одним з головних джерел для в’їзду та виїзду з міста Києва на Кільцеву дорогу. Але у найближчий час ситуація значно погіршиться у зв’язку із завершенням будівництв у районі Севастопольської площі: ЖК Ok’land, ЖК Sky-Avenue, ЖК Медовий та під’їзної дороги до аеропорту Жуляни, що призведе до зросту кількості транспортних засобів власників квартир у зазначених ЖК", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що за показниками AirVisual, район Севастопольської площі – є одним із найбрудніших районів міста Києва через вихлопні гази. Станом на 28 серпня петиція набрала 4 підписи з 10000 необхідних.

Нагадаємо, зранку 28 серпня перед входом у метро "Вокзальна" зібралась велика черга. Очевидці розказали, що вхід у метро закритий, проте офіційних коментарів не було.

Вийти в ефір