Останні новини

Ще над одним міністром "згустилися хмари": кого хочуть звільнити нардепи

Законопроєкт вже подано на розгляд керівництву.

29 квітня група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови про звільнення міністра фінансів Сергія Марченка.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на проєкт постанови № 5449, опублікований на сайті парламенту.

Авторами документа вказані в основному депутати фракції "Слуга народу", один з групи "За майбутнє" і один позафракційний депутат.

Текст постанови на даний момент на сайті парламенту відсутній.

Сьогодні, 30 квітня, на своєму Telegram-каналі депутат від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк написала, що деякі з депутатів вже відкликають свій підпис під документом.

"Ряд народних депутатів ініціювали Постанову про відставку міністра фінансів Сергія Марченка. Але деякі з них за ніч вже почали відкликати підписи. Наприклад, передумав депутат Сергій Бунін. Що сталося за ніч між Марченком і Буніним можна тільки фантазувати", - написала вона.

Нагадаємо:

  • Останні зміни в складі уряду сталися 29 квітня, коли парламент проголосував за нового міністра енергетики. Ним став топ-менеджер "Енергоатому" Герман Галущенко.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05