Останні новини

Ще три області можуть потрапити до "червоної зони": хто на черзі

Хмельниччина, Черкащина й Донеччина опинились на межі суворого карантину

Ще три області України опинились під загрозою потрапити до "червоної зони" карантину. На 4 квітня у кількох регіонах зафіксували перевищення випадків інфікування COVID-19 та завантаженості ліжок з киснем у лікарнях.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я.

Три регіони України - Хмельницька, Черкаська та Донецька області – через карантину ситуацію з COVID-19 зовсім скоро можуть опинитись у "червоній зоні". Станом на 4 квітня там перевищені показники по завантаженості ліжок з киснем, госпіталізації і виявлення випадків інфікування COVID-19.

Читайте такожПостковідний синдром: вчені з'ясували, хто найбільше страждає та які симптоми

Так, на Хмельниччині показник із завантаженості ліжок з киснем знаходиться на критичній позначці, відносно "помаранчевої зони" карантину, яка зараз діє в регіоні (64% з 65% дозволених для "помаранчевої зони"). Показник госпіталізації перевищено на Хмельниччині майже вдвічі.

a93d849a09081151a7d144bdf3775134.png

У Черкаській області перевищено показник по виявленню випадків інфікування - становить 22,6% із 20% допустимих.

У Донецькій області цей показник ще не перетнув 20-відсоткову межу, але наблизився до неї критично близько - у регіоні коефіцієнт виявлення випадків інфікування - 18%. Також на Донеччині перевищено рівень госпіталізацій (65 за норми 60 на 100 тисяч людей).

Загалом станом на 4 квітня показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено в 21 регіоні та Києві. У "червоній" зоні знаходяться столиця і ще 10 регіонів. 

Нагадаємо:

  • За добу 3 квітня найбільшу кількість позитивних тестів на коронавірус зареєстрували у в Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Хмельницькій та Львівській областях.
  • Американські вчені виявили, що коронавірус здатне долати сонячне світло. Науковці довели, що цей процес відбувається у 8 разів швидше, аніж вважалось раніше. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04