Останні новини

Що? Юля?! Як відреагували кияни на новий імідж Юлії Тимошенко

Навіть недосвідчені в пластичній хірургії киянки визнали, що очільниця БЮТу "попрацювала" над обличчям

Журналісти Kyiv Live розпитали киянок, як вони ставляться до видозмін Юлії Тимошенко. Ніхто з опитуваних навіть не впізнав політикиню.

Які видозміни запримітили жителі столиці неозброєним оком - довідалися кореспонденти телеканалу.

Читайте також:  Юлія Тимошенко здивувала мережу новим образом. Фото

- Вона себе що, переробила зовсім? Зовсім не схожа.

- Якісь зроблені операції пластичні. Видно - ніс, підтяжки. Це Юля?! Не признала її, - розгубилися киянки, коли побачили світлини апгрейду Юлії Тимошенко.

Дехто давав 60-річній політикині максимум 45-56 років, з огляду на ці зміни. Утім, фанів від нового образу в Тимошенко не додалося - жителькам Києва не припали до вподоби її накачені губи, вилиці та "неохайна" зачіска.

- Там пластичний хірург усюди побував. Це Юля Тимошенко?! Я навіть не впізнала її.

- У неї дуже змінилася форма обличчя. Мені не подобаються такі зміни, - резюмували столичні мешканки.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1t5MEVE-cuQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Своїм професійним оком поставив вердикт "пластична операція" хірург Сергій Дербак. У прямому ефірі Kyiv Live він підтвердив, що набряки у Тимошенко через те, що втручання було відносно нещодавно. Для повного відновлення шкіри має пройти щонайменше півроку. Тим часом сама процедура могла коштувати експрем'єр-міністерці в діапазоні 5-20 тисяч євро.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vnbjAcjPuN0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03