Останні новини

Щороку пам’ятка зникає: для Чорнобильської зони створили перший в світі невічний логотип

Він зникатиме поступово до 2064 року

Креативна агенція Вanda створила новий офіційний логотип Чорнобильської зони. Його мета показати, як трансформується зона відчуження та якою вона буде за декілька десятиліть. Новий брендинг презентували сьогодні, 19 лютого.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт агенції.

чорнобиль.jpg

Джерело: Вanda

Читайте також: Через карантин Укрзалізниця скасувала додаткові потяги на Івано-Франківщину

“Мало хто знає, що міста Чорнобильської зони поступово зникають: їх руйнує час та поглинає природа. А це означає, що з часом у людей зникне можливість побачити прямі наслідки катастрофи”, - пишуть автори.

Такий брендинг придумали, щоб привернути увагу до зникнення місць пам'яті.

“Хочемо, щоб люди встигли побачити все наживо. Побачити та вивчити важливий урок: кожна дія має наслідок”, - йдеться в презентації.

За основу логотипу взяли схематичне зображення реактора.

Коли розробники шукали сильний візуальний образ, який би змусив людей замислитися, то зрозуміли, що стандартний логотип не буде мати достатньої сили: статична піктограма не в змозі вмістити в собі таке важливе повідомлення. Так створили перший у світі невічний логотип. 

Нова візуальна система, змінюючись кожного року, дає можливість поєднувати минуле та майбутнє в одному просторі, тим самим нагадуючи про вплив минулого на сьогодення.

"Зміни будуть відбуватися не 1 січня, а кожного 26 квітня. Відтепер новий рік у Чорнобилі буде починатися саме в цей день”, – пишуть розробники.

Крім логотипу спільно зі студією Other Land та Orient Web Development автори також створили новий сайт Чорнобильської зони. Його основна ідея також полягає у перетині часів: минулого, теперішнього та майбутнього. Таким чином, на сайті користувачі можуть подорожувати у часі.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fwearebanda%2Fvideos%2F478075193193379%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
05.03