Останні новини

Шлях королеви через Київ: у столиці розпочнеться мистецький фестиваль на честь княгині Анни

10 вересня презентують VI Міжнародний фестиваль мистецтв "Anne de Kyiv Fest", присвячений княгині Анні Ярославні, який стартуватиме у одночасно в трьох містах України: Києві, Луцьку та Дніпрі. Фестиваль почнеться 12 вересня. Подія поєднає три дати: 1075-річчя правління київської княгині, день Луцька та Дніпра.

Про це йдеться в повідомленні Київради.

Анна Ярославна - биография, информация, личная жизнь, фото, видео

Джерело: stuki-druki.com

У четвер, 10 вересня розпочнуть міжнародний фестиваль "Anne de Kyiv Fest", що покликаний відзначити ювілей правління княгині. Офіційно він розпочнеться 12 вересня у трьох містах: Києві, Луцьку та Дніпрі. Ця подія об'єднає 1075-річчя сходження на престол правительки, день Луцька та день Дніпра.

У західному місті відкриють пам'ятник Анні Київській, збудований столичними скульпторами. Ці заходи входять до пан’європейського проєкту "Шлях Королеви", який передбачає встановлення пам’ятників поважній особі у ключових містах Європи на шляху до Франції. Церемонію відкриття пам’ятника та скверу Анни Київській побачать і кияни: у прямому ефірі та на спеціальній аудіовізуальній інсталяції на Михайлівській площі.

Усі заходи в цих містах можна буде побачити вересня в аудіовізуальної інсталяції на Михайлівській площі (біля пам’ятника київській княжні).

Нагадаємо, нещодавно скверу на Львівській площі присвоїли ім'я Анни Київської. За відповідне рішення проголосували 69 депутатів Київради.

Вийти в ефір