Останні новини

Шмигаль розповів про нові правила отримання субсидій: що зміниться

Отримувачі такої пільги повинні подати нові заявки.

З травня отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Її можна буде подати протягом наступних п’яти місяців - особисто, онлайн або поштою.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram-канал прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Читайте також: Кабмін запроваджує субсидії для фермерів-початківців: які умови та суми

“Наразі 92 % українців, які отримують субсидії, отримують її у грошовій готівковій формі. З травня всі 100 % будуть отримувати субсидію живими грошима”, - написав Шмигаль.

Очільник уряду розповів, що також вводяться деякі нові правила щодо тих, кому субсидія призначатися не буде. Якщо хтось має на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень — їм субсидію не призначать. Однак для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться. 

“Нові правила — це про справедливість. Коли держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує. Така політика стосується всіх соціальних виплат і процес справедливої верифікації — це державницька позиція, яку ми будемо підтримувати”, - резюмував прем’єр.

Нагадаємо:

  • Міністерство соціальної політики запроваджує нововведення, які посилять контроль за призначенням житлових субсидій. Зокрема, субсидія не призначатиметься у разі купівлі дороговартісних речей на суму понад 50 тисяч гривень.
  • Навіть при наявності субсидії в українців може зростати заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05