Останні новини

Швиденько навчіться продавати квартири: стало відомо, кому в Києві платять найбільше

Найбільш оплачувана професія в Києві - це рієлтор

У Київському міському центрі зайнятості розповіли, кому роботодавці готові платити найбільші зарплати. У топ вийшли рієлтори, електрослюсарі та головні механіки.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Укрінформ.

кмз.jpg

Читайте також: Українці створили у США робота-збирача грибів

"Наразі шкала найоплачуваніших вакансій у базі столичної служби зайнятості має такий вигляд: найвищий середній розмір оплати праці пропонується у вакансіях для рієлтора (25 тис. грн), електрослюсаря з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій (24,4 тис. грн), головного механіка (23,8 тис. грн)", - відповіли в установі на запит.

Після топ-3 "багатіїв" ідуть керівники відділів або структурних підрозділів (22,7 тис. грн), електромонтери контактної мережі (22 тис. грн), виконавчі директор та продюсери (21,8 тис. грн), інженери-програмісти (21,7 тис. грн), муляри(21 тис. грн), газозварники, випробувачі та слюсарі-складальники двигунів, електромонтажники, ливарники металів і сплавів (по 20 тис. грн).

Стабільно високий попит зберігся на професіоналів із досвідом роботи - вихователів, інженерів, вчителів, економістів, медсестер, бухгалтерів. А ось вже третій рік поспіль у дефіциті - представники робітничих професій.

Дисбаланс між кількістю робочих місць та безробітними зберігається. Серед зареєстрованих безробітних переважають законодавці, вищі державні службовці, керівники та професіонали.

Станом на 18 січня 2021 року роботодавці столиці подали до КМЦЗ інформацію про 7038 вакансій.

Тим часом у Києві на одне місце роботи на початку 2021 року, у середньому, претендували 3 безробітних, тоді як минулого року - лише один.

Столичні роботодавці активно шукають слюсарів різних напрямів, пекарів, кондитерів, електрогазозварників, малярів тощо. Раді вітати на робочих місцях також продавців-консультантів, продавців продовольчих товарів, помічників вихователів, кухарів, прибиральників, двірників, вантажників, підсобних робітників та охоронців.

Найбільше претендентів на одне робоче місце налічується у сферах інформації і телекомунікації та фінансово-страхової діяльності (по 29 осіб), надання інших видів послуг (16), тимчасового розміщування й організації харчування (7 осіб), найменше - у сфері водопостачання.

Нагадаємо: 

  • З серпня стали чинними зміни до наказу Мінекономіки про затвердження змін до класифікатору професій. Згідно з ним усі назви професій будуть у чоловічому роді, крім тих, де жіночий рід - головний. Проте за зверненням користувача відтепер можна писати фемінітиви в документах й інших професій.
  • З початку жовтня кількість вакансій на ринку праці впала на 13%. Зокрема, пропозиції зменшилися на декілька тисяч у найпопулярніших сервісів надання роботи. За словами експертів, це звична картина для осені. Цього року можна навіть сказати, що спад пішов більш плавно.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03