Останні новини

Швидкісний інтернет для 95% українців, а IT-бізнесу - 10% ВВП: у Мінцифри розповіли Зеленському про свої плани

У планах президента, аби Україна ввійшла в топ-20 цифрових країн світу

26 лютого Зеленський обговорив з профільними міністрами перспективи цифровізації в Україні. В планах забезпечити 100% урядових послуг онлайн, впровадити е-демократію. Також хочуть зробити швидкісний інтернет доступним для 95% українців. ІТ-бізнес таким чином має скласти 10% ВВП. А критичні інформаційні структури повинні бути під кіберзахистом. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт президента України.

Читайте також: Зеленський розповів про щеплення, російську вакцину та медичну реформу

За словами Михайла Федорова, глави Мінцифри, зараз 500 тис. українців пройшли курси цифрової освіти. А ось швидкий інтернет мають 2.5 млн осіб. У 2021 році відомство обіцяє під'єднати до мережі 6,5 тисяч соцоб'єктів - у тому числі школи й лікарні, а також провести інтернет вздовж основних трас. Діджиталізація державних послуг вбереже від корупції, впевнений Федоров, бо "комп'ютер не бере хабар". Лікбез у цифровій сфері обіцяють забезпечити незалежно від віку та діяльності.

На думку Зеленського, довіра до порталу "Дія" значно зросла після того, як через додаток налагодили виплату допомоги під час карантину. Амбіції лідера країни простягаються до того, аби швидкісний інтернет був у кожного українця. На його думку, бізнес та суспільство охоче сприймають цифровізацію, у той час коли ІТ-спеціалісти цінуються у світі. Тож Україна має все необхідне, аби стати місцем для стартапів, вважає президент

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04