Останні новини

Сільський клуб з Київщини переміг у першому матчі Ліги Європи

Вперше в історії українського футболу сільський клуб не лише виступив, а й переміг у матчі єврокубку. "Колос" із Ковалівки (Київська область) дебютний для себе поєдинок Ліги Європи проводив у Греції, проти "Аріса". Це був другий кваліфікаційний раунд ЛЄ, де грав клуб із села Ковалівка Васильківського району, який лише шість років тому грав у аматорському чемпіонаті України.

Перший тайм команди завершили без голів. У другій половині зустрічі після навісу Богданова Новак на 47-й хвилині забиває історичний, перший у єврокубках для "Колоса" гол. За 10 хвилин "Аріс" зусиллями Бруно Гами рахунок зрівняв. Але на 62-й хвилині Антюх добив м’яч у порожні ворота, вивівши ковалівців вперед. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь української команди.

Таким чином "Колос" проходить у наступний раунд Ліги Європи.

Нагадаємо, київське "Динамо" переграло "Алкмаар" і пройшло до плей-оф Ліги чемпіонів. Голи у матчі на свій рахунок у другому таймі записали Жерсон Родрігес та Микола Шапаренко.