Останні новини

Скандують гасла, палять фаєри та вимагають відставки уряду: що відбувається у “Феофанії”

Сьогодні, у День свободи та гідності, 21 листопада, на території столичної державної лікарні “Феофанія” зібралися активісти, які влаштували автопробіг “Майдан” - “Феофанія”. Вони вимагають відставку уряду, поновнення повноважень НАБУ, ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва та звільнити з-під варти підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненко.

Про це повідомляє 24 канал.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3WFqNcktk3g" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Збиралися активісти на Європейській площі у центрі столиці. Протестуючі вирішили “навідати” президента Володимира Зеленського, який лікується від коронавірусу у лікарні “Феофанія”. 

Таким чином вони проявляють своє невдоволення політикою президента щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, нездатністю глави держави розблокувати роботу НАЗК та НАБУ.

До “Феофанії” тим часом прибули правоохоронці, аби охороняти громадський порядок. Вони вишикувались вздовж проїжджої частини поблизу лікарні

Крім того, активісти вимагають від влади ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва, завершити судову реформу і реформувати СБУ, звільнити з-під варти підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненко. Також вони закликають припинити знищення малого та середнього бізнесу. 

Активісти скандували гасла “Зелю геть!” та “Зелю на палю”, погрожували третім Майданом та обіцяли знайти Президента, якщо той вирішить тікати до сусідньої країни.

На завершення протестуючі запалили димові шашки та фаєри, а також засипали зелений логотип президентської партії з зображенням наручників холодним асфальтом.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WLdaFqd8dwg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Джерело відео: Telegram-канал PavlovskyNews

Нагадаємо, 21 листопада, Україна відзначає День гідності та свободи. У центрі столиці на Алеї Небесної Сотні українці вшановують пам’ять героїв Революції гідності квітами. Поліція посилила заходи безпеки у місцях проведення святкових заходів.

Вийти в ефір
24.11