Останні новини

Схема на 8 мільйонів: у Києві судитимуть нотаріуса, який співпрацював із рейдерами

31 серпня прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно приватного нотаріуса. Його звинувачують в співучасті в шахрайському заволодінні нерухомим майном в особливо великих розмірах.

Про це зазначається у повідомлені пресслужби прокуратури Києва.

Встановлено, що у жовтні 2017 року приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу незаконно змінив керівника приватного товариства на підставну особу. Зазначається, що в установі діяли в інтересах третіх осіб та на підставі підроблених документів. 

"Надалі на підставі підробленого акту приймання-передачі один з об’єктів нерухомості площею понад 900 кв. м на вул. Московській у Києві, що належав вказаному товариству та перебував під арештом, був незаконно переданий у власність іншій компанії. У той же день за пособництва приватного нотаріуса приміщення було перепродано", - йдеться у повідомленні.

Реальним власникам вказаного майна завдано шкоду на суму 8,4 млн гривень. Обвинувальний акт відносно приватного нотаріуса скеровано до суду для розгляду по суті.

Матеріали щодо організаторів вказаної оборудки та їх учасників виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя повернула клопотання генпрокурора Венедіктової про відсторонення судді Павла Вовка. Причиною відмови стало неналежне повідомлення про підозру.

Вийти в ефір