Останні новини

Скільки депутати Верховної Ради сплачують за комірне: журналісти Kyiv Live розпитали народних обранців

Найбільша платіжка прийшла депутату від ОПЗЖ Юрію Загородньому - 23 тисячі гривень

В Україні зросли ціни за комунальні послуги. Люди скаржаться на непосильні платіжки. А що з цього приводу скажуть народні обранці? 

 Журналісти Kyiv Live дізнались, скільки сплачують за комірне депутати Верховної Ради.

Читайте також: Опалення немає, але платити мусять: жителька Виноградаря поскаржилась Оперштабу на відсутність тепла та гарячої води

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев заплатив за грудень близько 7 тисяч гривень. Він зазначив, що живе у приватному будинку за містом.

Депутат від “Опозиційної платформи - За життя” Ілля Кива жаліється, що йому також приходять платіжки з великими сумами, остання прийшла на суму 6200 грн. За його словами, така ціна виходить через електроопалення. Наступна платіжка, як очікує депутат, буде більшою на 1500 грн.

Ірина Верещук, депутатка від фракції “Слуга народу” торік, ще до підняття тарифів, платила 3500 грн. Які суми в були в останніх платіжках, політик не сказала.

Депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній також живе у приватному будинку за 50 км від Києва. За його словами, за газ і електроенергію сім’я Загородніх заплатила 23 тисячі гривень.

Депутатка від партії “Голос” Галина Васильченко заплатила за газ 2500 грн. За її словами, суми у платіжках зросли приблизно на 30%. Проте вона зазначила, що опалює будинок за допомогою котла, а сума для сплати формується з розрахунку кількості використаного палива.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
02.03