Останні новини

Складно зрозуміти і слухати: після звинувачень Івангая Дудь опублікував фрагмент інтерв'ю

Він розповів, за яким принципом монтуються випуски.

Російський журналіст Юрій Дудь відповів українському блогеру Івану Рудському (EeOneGuy) на звинувачення щодо цензури в інтерв’ю. Рудський заявив, що команда Дудя вирізала з інтерв'ю фрагменти, у яких згадується війна Росії проти України й злочини радянського режиму.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram-канал Дудь.

Читайте також: "Надійко, в фермери подалися?" Савченко здивувала мережу фото з коровою

Юрій Дудь підкреслив, що блогер звинуватив його у вирізанні фрагментів про Україну через півтора місяці після публікації інтерв'ю та пояснив, що не включив фрагмент до інтерв'ю через особливості монтажу.

Він розповів, що в день виходу інтерв'ю він кинув його на узгодження Рудському, на що той відповів “Дуже круто, дякую”.

“Але ок, цілком допускаю, що він це написав, ще не подивившись випуск”, — написав журналіст.

По-друге, зазначив він, як правило, на монтажі викидається все нецікаве.

“Коли ми зараз спілкуємося з людьми, наша головна мета — дослідити героя. При цьому нам важливо не змучити глядача, тому у нас є монтаж — і з 4, 5, 6, 7, 10 годин запису до глядача добирається сильно менше. Як правило, на монтажі викидається все нецікаве, іноді - те, що могло б бути цікавим, але висловлено настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати”, — написав Дудь.

Юрій Дудь також додав 12-хвилинний фрагмент відео, де, як зазначається, немає монтажу. У ньому Івангай розповів про своє ставлення до подій 2014 року в Україні, окупації Росією Криму і російської агресії проти України.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CU3Kdv_2U1E" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Український відеоблогер EeOneGuy (справжнє ім'я Іван Рудський) звинуватив відомого російського журналіста Юрія Дудя у тому, що він вирізав з інтерв'ю слова про російську окупацію, жорстокість НКВС та Голодомор.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05