Останні новини

Скорпіонам - забути про гроші, Водоліям - чудового вівторка: гороскоп на 8 вересня

Важкий понеділок минув, а що готує вівторок сховано під непроникною завісою таємниці... Чи ні?  Адже найдостославнішому телеканалу Києва раз плюнути дізнатися волю зірок.

Kyiv Live розкаже, як не "паритися за дрібниці" та забути про поганих боржників.

Овен

Не сумніватеся в інших людях. Вони не брешуть, коли говорять, що прийдуть на допомогу в скрутну хвилину. Не сумнівайтеся, що отримаєте всю необхідну допомогу і підтримку.

Телець

Тільцям цього дня слід бути обережними - чоловіки можуть бути підлими. Та й жінки також.. Незалежно від ваши вподобань, слід обачніше поставитися 8 вересня до амурних справ - не варта справа й заходу, як-то кажуть. (Погугліть).

Близнюки

Близнюкам головне не метушитися. Це, в принципі, порада на весь рік.

Рак

Зіркам відомо, як для вас важливо красиво піти. Але перш ніж це зробити, зупиніться й подумайте, чи правильно ви зробите.

Лев

Успішне завершення найскладнішої справи принесе вам райське задоволення.

Діва

Організація простору не повинна бути тяжкою працею і не повинна займати багато часу. Аби зробити все по фен-шую, можна поміняти місцями шафу й робочий стіл. А для більшої ймовірності душевного спокою можна настукати сусідам по батареям, та "настукати" на знахабніле кафе навпроти. Ну так, для психічної гармонії.

Терези

Сподіваймося, 8 вересня пройде для вас легко. Хоча, чому сподіваємося? Знаємо! Не переймайтеся дрібницями, вони того не варті!

Скорпіон

Знаєте примовку "Ланістери завжди платять свої борги?". Так от, вам варто радіти, що серед ваших друзів нема карликів-пияків чи розпусних блондинок. Принаймні,  на рахунок першого пункту - точно. Перестаньте дивитися на смс-ки від банку - навіть якщо вам не повернуть гроші 8 вересня, ви завжди зможете перестати дружити з цією людною 9-го!

Стрілець

Нічого не плануйте - ваші друзі силою потягнуть вас на шопінг або, чого краще, -  на вечірку, після якої дивитися в очі подрузі буде просто соромно.

Водолій

І хоч лише вівторок, можете спокійно розслабитися - день не віщує нічого несподіваного. Просто приємність та дзен.

Козеріг

Козерогам варто остерігатися - заздрісники не сплять!

Риби

Рибам 8 вересня обіцяє приємний робочий день без стресу та ще більш приємний вечір - можливо, з легким градусом, але скоро середа, а середа - це маленька п'ятниця... А взагалі, відмовку щодо пиятики у будень самі придумаєте!

Нагадаємо, 8 вересня - за церковним календарем День закоханих Наталії та Адріана. У світі відзначають Міжнародний день грамотності та Міжнародний день солідарності журналістів.

Вийти в ефір