Останні новини

Слідкують у мережі: у Києві впіймали проросійського інтернет-агітатора

Правоохоронці затримали киянина, що на своєму акаунті в соцмережі поширював антидержавні заклики та закликав до захоплення влади у південних та східних обастях України. При обшуці у чоловіка вилучили комп'ютерні пристрої, з яких він публікував таку інформацію.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби СБУ.

Киянин у соцмережі закликав до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади в південних та східних регіонах країни. Судячи зі скріншотів, представленими спецслужбами, це мережа "Вконтакте". що заборонена в Україні з 2015 року. Там зловмисник розповсюджував інформацію із закликами до зміни меж території та державного кордону України.

Лінгвістична експертиза засвідчила, що ці матеріали містять публічні заклики, направлені на порушення основ національної безпеки.

Наразі зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в урядовому кварталі столиці посили заходи безпеки. Туди стягують нацгвардійців, поліцію, кінологів, вибухотехніків та поліцію діалогу. Все задля підтримання порядку під час протестної акції автомобілістів.

Вийти в ефір