Останні новини

Словаччина висилає трьох російських дипломатів

Рішення прийняли після перевірки спецслужбами.

Уряд Словаччини прийняв рішення - вислати з країни трьох російських дипломатів. Вони повинні покинути країну протягом семи днів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву прем'єр-міністра Словаччини Едуарда Хегера. 

Читайте також: З'явилися відео затримання українського консула в Росії

За його словами, перед тим, як прийняти рішення про висилку російських дипломатів, уряд ретельно вивчив інформацію спецслужб.

"Словаччина висилає трьох російських дипломатів. Вони повинні покинути Республіку протягом найближчих семи днів", - заявив він.

Додамо, раніше Чехія видворила 18 співробітників російського посольства після того, як виявився зв'язок російської розвідки зі вибухом на складі боєприпасів у Врбетиці в 2014 році. У відповідь Російська Федерація вислала 20 чеських дипломатів.

Чехія висунула ультиматум з вимогою повернути своїх дипломатів до Москви, він закінчився 22 квітня і, Прага оголосила про скорочення чисельності російської дипмісії.

Словаччина.jpeg

Фото: facebook.com/premier sr

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05