Останні новини

"Слуга народу" висунула Василя Вірастюка до довибори у Раду

Строгмен обиратиметься від 87 округу на Івано-Франківщині

Партія "Слуга народу" під час з'їзду у четвер, 11-го лютого, вирішила висунути ще одну медійну персону у депутати. Так, український "стронгмен" Василь Вірастюк обиратиметься у Верховну Раду від 87-го округу на Івано-Франківщині.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на брифінг голови партії Олександра Корнієнка.

Вірастюк Слуга Народу.jpg

Фото - Facebook

Читайте також: У Києві чоловік впав з висоти, тікаючи від поліції

Конкуренцію на довиборах Вірастюку складуть Маруся Звіробій від партії "Європейська солідарність", Руслан Кошулинський від "Свободи" та Олександр Шевченко - "За майбутнє".

Головним конкурентом Вірастюка на виборах залишається Олександр Шевченко - один з керівників курорту Буковель. Економіст Олексій Кущ пояснює, що навіть авторитет Шевченка не гарантує йому перемогу у виборчих перегонах

“Я думаю, скоріше за все, що зараз немає прямих кореляцій між тим, що людина є одним з інвесторів великого курорту і тим, що він в будь-якому разі переможе на виборах. Ми спостерігали вибори 2019 року. Наприклад, у Запоріжжі директор “Мотор Січ” Богуслаєв, який був фактично "господарем" регіону, він програв кандидату від “Слуг народу”, який був зовсім невідомою людиною. Часи регіональних авторитетів, які, як феодали тримали вотчини і перемагали за будь-яких президентів, вже в минулому”, - зазначив експерт в ефірі Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/karJun0bUl8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Зазначимо, що попереднім депутатом від 87-го округу на Івіно-Франківщині був Зіновій Андрійович. Він також представляв "Слугу народу", але вирішив скласти мандат, щоб стати мером Надвірної.

Зокрема, під час брифінгу "Слуги народу" вирішили висунути на виборах у 50 окрузі на Донеччині Андрія Бондаренка. Наразі він очолює Покровську районну державну адміністрацію. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/EEcNawG_PQA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03