Останні новини

Смажили маршмелоу та сміялися: у Білій Церкві молода сім'я влаштувала пікнік біля Вічного вогню

Вічний вогонь — постійно палаючий вогонь, який символізує вічну пам'ять про що-небудь або про кого-небудь.

У місті Біла Церква Київської області сім’я розважалася та смажила маршмелоу біля Вічного вогню. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram “Біла Церква - БЕЗ ТАБУ”

Читайте також: Чому в Україні скорочується поголів'я корів і які наслідки

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/XmwxLTh2vno" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

У середу, 24 березня, молода сім’я розважалась в Парку Слави біля Вічного вогню. Вони палили палки, маршмелоу, листочки та інше сміття у вогні. Мама сімейства сміялись та знімала це на відео. це знімала і сміялась.

“Просто мене це дуже збентежило, бо у місті вистачає дитячих майданчиків і мама вчить дітей якоїсь дурні”, - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що автор відео неповнолітній. Тож, зробити зауваження дорослим не наважився. 

Цим інцидентом займатиметься поліція. 

Нагадаємо:

  • У житловому будинку у смт Глеваха на Київщині вночі 19 лютого сталася пожежа. Густий дим помітив сусід, який мешкає навпроти. Чоловік не гаючи часу, вломився у палаючу будівлю та врятував двох дітей та їхню матір. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
11.04