Останні новини

Смерть актриси "Дизель шоу": виник скандал довкола пам'ятника, який зробили колеги Марині Поплавській

Раптова загибель артистки "Дизель шоу" Марини Поплавську стала шоком для всіх шанувальників її творчості і влучного почуття гумору. Жінка потрапила в смертельну аварію у 2018 році прямо по дорозі на гастролі. Родичі на її могилі поставили пам'ятник з сірого мармуру. Зараз колеги Марини вирішили увічнити її пам'ять - вони замовили у скульптора пам'ятник гумористка. Дану ініціативу критично прокоментувала у себе в акаунті її сестра Людмила Поплавська.

Про це вона написала у своєму Facebook.

"Прикриваючись гучною фразою "І нікому не дамо забути нашу Мариночка!" адміністрація шоу впевнена , що цей несмак, відсутність етики і естетики має стояти в місті Житомирі . Наша родина , друзі родини , католицька громада , знайомі , які були поряд все її життя , теж мають свою думку , яка різко відрізняється від думки адміністрації шоу і колег із шоу , з якими Маріанна Францівна працювала лише три роки . Справжня пам'ять виглядає по - іншому!", - обурюється Людмила Поплавська.

poplavskaya.jpg

Фото: аварія, 1 минута


rodnye-zvezdy.jpg

Фото: 1 минута

121701254_396435494849164_1183991186950007666_o.jpg

Фото: пам'ятник, який хочуть поставити, Facebook-сторінка Людмили Поплавської

Людмила Поплавська впевнена, що в такий спосіб колеги сестри тільки намагаються "пропіаритися", а скульптура паркового типу скоро перетвориться на локацію для "фото із зіркою" - самі організатори згадали таку можливість при анонсі пам'ятника. Подібний момент вона розглядає виключно як знущання над пам'яттю сестри, і як підвищений ризик вандалізму. Та й незрозуміло як можна вставити такий елемент вже в закінченому дизайні надгробка.

Поки учасники "Дизель шоу" ніяк не відреагували на ці слова.

Нагадаємо, пройшов аварію на ЧАЕС, війну на Сході та помер від тяжкої хвороби у столиці. Сумна звіста про смерть учасника АТО із Закарпаття Залеського Олександра стала відома 18 жовтня. 

Вийти в ефір
29.11