Останні новини

Смерть двох батьків-медиків від коронавірусу: стали відомі подробиці трагедії

23 жовтня на Київщині в містечку Тараща від коронавіруса померли чоловік і жінка-медики: 39-річна Галина та 51-річний Валентин Степченко. Сиротою залишився їх 13-річний син.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Зазначається, що чоловік і дружина померли в один день. Про смерть батьків син дізнався тільки через тиждень. Лікар-анестезіолог, завідувач відділення Валентин Степченко помер у 51-річному віці. Як розповів один з його колег, першою у сім'ї захворіла його дружина. Вона працювала медсестрою в місцевому центрі первинної медико-санітарної допомоги.

"Начебто спочатку захворіла вона. А через три-чотири дні вже зліг і чоловік. Вони тиждень або навіть більше лікувалися вдома. Нічого дивного, тому що у нас 90% хворих лікують коронавірус будинку. В реанімації перебуває кілька пацієнтів. А потім у них пішло ускладнення, стрімко розвинулася пневмонія", - розповідає колега лікарів.

Спочатку в лікарню забрали жінку. Вона була в реанімації, колеги збирали для неї гроші, оскільки їй потрібні були дуже дорогі антибіотики - по 10 тисяч гривень за флакон. Через пару днів в лікарню відвезли і Валентина, він теж був в реанімації. Також захворів і потрапив до лікарні і їх син.

"Галя пролежала в реанімації близько тижня. Вона померла вранці. Її чоловік знаходився в іншій лікарні і йому не говорили про смерть дружини. Але хтось йому зателефонував і все-таки розповів. Йому стало гірше від такої звістки і до вечора його теж не стало", - згадує колега.

Син тиждень не знав про смерть батьків. У день похорону його якраз перевели з інтенсивної терапії в звичайну палату, лікарі сказали, що у нього все буде добре. Хлопчик здогадувався про трагедію, оскільки ні тато, ні мама йому не дзвонили і не відповідали, коли він сам їх набирав.

Потім приїхала тітка Антона (сестра батька) і все йому розповіла, щоб він не дізнався сумну звістку від сторонніх людей.

"Вона сказала, Антон, ти не хвилюйся, все буде добре. На що він відповів: "Добре вже ніколи не буде". Він був вражений, що померли обоє батьків", - розповіла знайома родини Анжеліка.

Сестра батька зараз збирається оформити опікунство.

Нагадаємо, у місті Тараща, що на Київщині, померли двоє медиків — медсестра місцевої поліклініки і лікар-анестезіолог місцевого реанімаційного відділення.

Вийти в ефір
25.11