Останні новини

Сніг прибирають погано, але людей влаштовує: Kyiv Live проінспектував дороги під Києвом

В одному з сіл розчистили лише ценральну вулицю

У селі Бобриця під Києвом ситуація з розчищенням доріг від снігу є критичною. Гарно почистили лише центральну вулицю селища, а ось на бічні - сил не вистачило. Крім цього, пішохідні зони заметені снігом.

Про це в ефірі телеканалу Kyiv Live розповів інспектор Олександр Саюн.

Читайте також: Через негоду у Києві діє ряд заборон та обмежень

За його словами, поки вони з оператором об’їздили усе село, то побачили лише дві спеціальні машини: трактор, який вивозив сніг за межі села та посипальну машину.

Гарно почищена лише центральна дорога, до решти вулиць техніка, вочевидь, ще не доїхала. Така ж ситуація на тротуарах та пішохідних зонах.

Зупинка громадського транспорту повністю засніжена та нерозчищена. Щоб дістатися до неї, треба йти по снігових пагорбах та по слідах людей, які пройшли перед цим.

Проте місцеві жителі запевняють, що в їхньому селі все добре, чистять гарно, проблем з доїздом швидкої, продуктів та решти немає. Журналіст припускає, що люди просто бояться говорити на камеру про реальний стан речей, адже бояться осуду односельчан.

Але продавчиня на зупинці розповіла, що швидку в село не могла дочекатися ще тиждень тому, коли снігу ще навіть не було. Медики просто не приїхали на виклик про погане самопочуття дівчини.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SYzHBBRiB8U" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

У селищі Новосілки також є проблеми з розчищенням снігу. Тут працює лише один трактор, але він не розчищає дорогу, а просто утрамбовує сніг. Місцеві жителі говорять, що ставляться до ситуації з розумінням, адже через перемети техніка просто не встигає розчищати вулиці.

У селі Яблунівка взагалі на вулицях немає ні душі, в такий холод та хуртовину місцеві жителі залишаються вдома. По вулиці не курсує жодного тарктора, який би чистив сніг. Кореспондент Олександр Саюн навіть назвав це місце "сніговим царством".

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03