Останні новини

Собі залишає 10 тисяч доларів, "наверх" йде 200 тисяч: у Одесі податківець зізнався, які хабарі платять тамтешні підприємства

Відео опублікувало одне з одеських ЗМІ

У інтернеті з'явилось відео, на якому людина, схожа на начальника одного з управлінь Одеської обласної податкової служби Дмитра Анголюка, зізнається, що особисто збирає "данину" з бізнесу у розмірі близько 50 тисяч доларів на місяць. З них 10 тисяч він залишає собі, а решту віддає керівництву.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на відео, яке розмістила "Думская".

Читайте також: Почубились, а потім подружились: у Вінниці герой парковки побив чоловіка за зауваження. Відео

Як йдеться у відео, Анголюк щомісяця має "дохід" у розмірі 10 тисяч доларів, його очільниця нібито в конвертах отримує до 200 тисяч доларів. Такі хабарі підприємства нібито сплачують за відшкодування ПДВ.

"З початку року відшкодовано "живим" підприємствам близько 90 мільйонів. Середня ставка – 5%. За 6-7 місяців моєї роботи кожен місяць відшкодовувалися за 200 мільйонів", – розповів податківець.

За словами Анголюка, "білий" ПДВ формується за рахунок схем з закупівлею продукції. Він особисто неодноразово їздив у офіси компаній і пропонував такі "послуги". Після завершення процедури він отримував хабар, який передавав керівництву – нібито особисто в руки голові обласної податкової Юлії Шадевській.

"Останнього разу зустрівся з представником "Сіт-авто" прямо у податковій. Отримав пакет 20 тисяч, взяв в руки і пішов. Найчастіше гроші передаю Юлії не в кабінеті, в кабінеті було всього кілька разів. Найчастіше по дорозі десь в її машині. Останнього разу передав 30-40 тисяч, але це дрібниці", - додав Анголюк.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-1iLi9Qaowg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
14.04