Останні новини

"Сьогодні не пройшов корупційний законопроєкт", - голова наглядової ради української Асоціації власників зброї

За його словами, відповідний закон все ж приймуть згодом

У четвер, 4-го березня, Верховна Рада України не підтримала законопроєкт про легалізацію короткоствольної зброї. Проте, за словами голови Наглядової ради української Асоціації власників зброї Георгія Учайкіна, депутати зробили черговий крок до ухвалення іншого, більш врегульованого законодавства. 

Про це повідомляє Kyiv Live.

Учайкін.jpg

Георгій Учайкін. Фото - Facebook

Читайте також: Що означає для українців новий закон про обіг вогнепальної зброї

Учайкін заявив, що Міністерству внутрішніх справ не вдалося "переломати" ані профільну Асоціацію, ані депутатів, щоб "протягнути" свій законопроєкт, який він назвав "недолугим" та "корупційним". За його словами, у найближчий час асоціація власників зброї надасть ще один законопроєкт і згодом отримає той закон, який їм потрібен.

"МВС маніпулює думкою депутатів, але насправді вони хочуть усі корупційні схеми зафіксувати на рівні закону. Так само хочуть продавати недорогу зброю, хочуть маніпулювати ситуацією з травматичною зброєю, хочуть мати можливість одноосібно контролювати реєстри власників зброї. Це все сьогодні їм не вдалося зробити, сьогодні не пройшвой корупційний законопроєкт", - підкреслив він.

Голова Наглядової ради Асоціації додав, що вже немає сумнівів у тому, що закон все ж таки буде. Він наголосив, що наразі люди необізнані, адже йдеться не про легалізацію, а про контролювання обігу зброї.

"Зброя є. Всі можуть сьогодні придбати мисливські рущниці, карабіни і користуватися ними у визначений регламентом спосіб. А йдеться про те, що це треба зафіксувати на законному рівні і мають з'явитися пістолети в обігу. Це для того, щоб громадяни, які розуміють, що на вулиці на них чекає небезпека, мали змогу себе захистити", - додав Чайкін.

Нагадаємо:

  • 4 березня Верховна Рада України не підтримала легалізацію короткоствольної зброї. "За" проект закону №4335 проголосували лише 88 народних депутатів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04