Останні новини

Спеціалісти NASA порахували, за скільки днів людина зможе обійти Місяць

Експерти врахували всі нюанси та назвали точне число

Американські експерти з NASA вирахували кількість часу необхідного для подорожі навколо нашого супутника. Але, слід зауважити, що зробити це буде набагато складніше ніж здається, оскільки для підготовки такої мандрівки потрібно врахувати багато моментів.

Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на LiveScience.

Читайте також: Експерти NASA спрогнозували вірогідність зіткнення Землі з гігантським астероїдом

Пересуватися по поверхні Місяця дуже складно через низьку гравітацію та неповороткий скафандр. Це можна побачити навіть на відеозаписах місії "Аполлон". Та, не зважаючи на складнощі, фахівцям NASA вдалося вирахувати, що пересування по поверхні Місяця можливо прискорити.

Протягом декількох років вчені проводили експерименти в умовах максимально наближених до тих, що чекають астронавтів на космічному об'єкті. Виходячи з цих розрахунків, людина зможе пересуватися на поверхні супутника зі швидкістю приблизно 5 кілометрів на годину навіть у скафандрі - тобто майже як і на Землі.

91 день - саме стільки знадобиться людині аби пішки обійти Місяць. Але ці розрахунки не є остаточними. До уваги не були взяті деякі нюанси, а саме те, що увесь цей час астронавт не повинен зменшувати темпу, спати та зупинятися для прийому їжі й води, запас яких в такій далекій мандрівці знадобиться чималий.

Також не було враховано й те, що потрібно дуже багато кисню та машина, яка усе це буде везти за дослідником. У теоретичних розрахунках не було взято до уваги ландшафт самого Місяця і перепади радіаційного фону та температури. Але, якщо врахувати всі ці фактори, то людині знадобиться півтора роки.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05