Останні новини

Міністр Малюська запропонував за гроші вішати таблички з ім'ям на камерах у СІЗО

Він також показав, як виглядає чергова оновлена камера в ізоляторі

Міністр юстиції України Денис Малюська показав, як виглядає чергова оновлена камера у Київському слідчому ізоляторі. Окрім цього, він запропонував робити платні таблички з іменами на камерах.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис міністра у Facebook.

Читайте також: В Україні оновлять дорожню розмітку

Малюська зазначив, що ще одну частину лук'янівського СІЗО оновили не за гроші платників податків, а за надходження з платних камер. Повна вартість чергового ремонту становить 101 205 гривень.

Окрім цього, він поділився, що почав замислюватися над ідеєю продавати право назвати камеру своїм ім'ям з табличкою на вході.

"Як думаєте, попит буде? Яку ставити стартову ціну? Спецпропозиція для олігархів - іменний корпус, нє?", - звернувся міністр до підписників.

Як виглядала оновлена камера на 20 осіб ДО ремонту:

Камера до ремонту 2.jpg

Камера до ремонту 4.jpg

Камера до ремонту 3.jpg

Камера до ремонту 1.jpg

Фото - Facebook

Як виглядає оновлена камера на 20 осіб ПІСЛЯ ремонту:

Камера після ремонту 1.jpg

Камера після ремонту 2.jpg

Камера після ремонту 3.jpg

Фото - Facebook

Нагадаємо:

  • Протягом поточного року Укрпошта має намір продати будівлю Головпоштамту, що знаходиться на перетині Хрещатику та Майдану Незалежності. Директор Укрпошти вважає, що така велика кількість приміщень для працівників, яку вони мають, їм не потрібна.
  • У столичному метрополітені на 19 платформах станцій встановили дефібрилятори. Пристрої з'явилися у спеціальних місцях, погоджених з авторами бюджету "РеаніМетро".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04