Останні новини

Спеціалізується на джазі, а не на "статевих органах левів": журналістка переплутала музиканта та автора великого герба

Українська журналістка переплутала Ярослава Когана із сином Олексія Кохана, що створив кращий ексіз великого герба України. Дівчина додзвонилася до Когана, сподіваючись, що той допоможе їй взяти коментар у свого "батька".

Про курйоз Коган розповів на своєму Facebook.

photo5314702951840853716.jpg

Ярослав Коган щиро посміявся з журналістки. Вони з Олексієм Коханом, переможцем конкурсу за кращий герб України, один одному не родичі. Дівчина сплутала схожість прізвищ. Вона зателефонувала чоловікові, аби попросити коментар Олексія Кохана. Журналістка подумала, що дзвонить потрібному "синові".

"- Вітаю! А що саме потрібно?

- Потрібен його коментар, як переможця та учасника нового герба України.

- Ахахахаха...

Молода українська журналістика, обожнюю тебе!!!", - написав у соцмережі Коган.

Він також відмітив свого батька, Олексія Когана, якого журналістка сплутала з переможцем конкурсу. Чоловік радіоведучий, музикант та експерт у сфері джазу. Крім того, організовує безліч фестивалів.

Нагадаємо, 19-го листопада оголосили переможця конкурсу на великий державний герб України. Перше місце посів проєкт графіка Олексія Кохана, створений 1997-го року. "За Ющенка", у 2007-му проєкт вже брав участь у конкурсі, але тоді його не затвердили. Есперти висловили думку, що тоді бракувало фахового журі.

На гербі Когана зображені Тризуб із фігурами архистратига Михаїла і лев у короні. У царя звірів чітко видно не лише гордий стан, але й статевий орган, який, за словами геральдистів(експертів із гербів), має бути у такій композиції. Над Тризубом зображена козацька хоругва.

Вийти в ефір
26.11