Останні новини

Співачка Руслана стала на варту і взялася за серце

Знана співачка Руслана, яка підтримує ідею альтернативних енергоресурсів, привертає увагу громадськості до еко-проблем у Карпатах. Знаменитість вирушила в гори, щоби провести там свою "Карпатську варту".

Відео артистка виклала у Facebook.

В кадрі Руслана пояснила, що поїхала в гори на кілька тижнів і буде щоденно викладати нові ролики, в яких говоритиме про екологічні проблеми Карпат, а також про цілющі властивості українських гір.

Фото - Facebook.

Так, головною проблемою регіону Руслана назвала вирубку лісів і зазначила, що буде робити все можливе, аби привернути увагу до цієї "біди" і зупинити її.

"В мене є маршрут і експедиція "Карпатський феномен", присвячена двом напрямках: збереження й захист. Поїдемо в місця, де рубають ліс. Вже не будуть рубати!

Людство робить безліч програм про те, що треба зберегти планету, і одним із головних питань є збереження лісів", - зазначила Руслана.

Також співачка зізналася, що хоче оздоровитись у Карпатах, процитувавши легенду про вічну молодість, яка виникає з "пробудження серця".

"Збуджувати тіла є багато способів, а варто зарядити й збудити треба серце – тоді ти отримаєш справжню силу і вічну молодість", - розповіла Руслана.

Відтак артистка вже побувала на Малих Горганах і записала відео в Карпатському природному парку. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fruslana.lyzhychko.5%2Fvideos%2F3449653765096809%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Раніше ми писали, що гурт Время и стекло оголосив про додатковий концерт у Києві. Учасники дуету виступатимуть разом до кінця 2020 року. 

Вийти в ефір