Останні новини

Співачка Славія розповіла про розлучення з Дзідзьо: ексклюзив Kyiv Live

Виконавиця зазначає, що час давно настав.

Співачка Славія розлучається із відомим виконавцем Дзідзьо після 20 років разом. Колишня дружина не хоче повідомляти, з чим саме пов'язане таке рішення, але зазначає, що давно прийшов час.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Принц Вільям і Кейт Міддлтон відзначають 10 річницю весілля

"Таке буває у житті і треба це зрозуміти. Треба прийняти і треба подякувати за цей період. Тому що все, що в житті робиться, це найкращий варіант з усіх можливих", - прокоментувала жінка.

За словами виконавиці, дітей в них немає, тому ніяких перепон у прийнятті рішення щодо розлучення не було. Розмова пройшла без гучних сварок, пара просто вирішила, що настав час жити окремо.

І, незважаючи на свій вік, жінка не поспішає шукати нових відносин: "Зараз інший час. Інші енегії правлять світом і важливо те, як людина себе відчуває, що в неї всередині і що вона випромінює. Питання віку взагалі відміняється у наш час".

Також Славія зізналася, що планує присвятити одну зі своїх пісень Дзідзьо, який у свій час відмовляв дівчину виступати на великій сцені. Можливо, саме це й стало поштовхом для розриву відносин. Адже співачка у певний момент вирішила показати себе, вибравши розвиток та кар'єру.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05