Останні новини

Співали безкоштовно? В уряді та КМДА говорять, що не платили за попурі на День Незалежності

Сваяткування Дня Незалежності у 2020 році запам’яталось не лише помпезними заходами, а й нашумілою “Музичною історією Незалежності”. Популярні артисти виконали попурі із 42 пісенних композицій, проте на яких умовах вони виступали наразі невідомо. У КМДА та Міністерстві культури говорять, що не платили виконавцям.

Про це повідомляє “Українська правда”.

У відповідь на запит редакції ЗМІ Міністерство культури та інформаційної політики зазначило, що до підготовки концертної програми, мається на увазі попурі, вони залучені не були. Фінансування на “Музичну історію Незалежності” вони також не виділяли.

Також від попурі відхрещуються у Київраді. 

“Міська влада наголосила, що також не займалась розробкою або фінансовим забезпеченням мистецької програми, тобто попурі за участі артистів”, - йдеться у повідомленні.

Також стало відомо, скільки коштували державні заходи на День Незалежності у центрі Києва. Із місцевого та державного бюджету було витрачено 1 601 632 гривні. Це приблизно у шість разів більше, ніж у 2019 році.

Нагадаємо, під час свткування Дня Незалежності України популярні українські виконавці виконали попурі із 42 пісень, написаних за часи незалежності. Гуртам "Океан Ельзи" і "Бумбокс" не сподобалось виконання їхніх пісень без дозволу. Правовласники скаржаться, що Офіс президента нехтує авторським правом. Проте в ОП відповіли, що урикви пісень використовувати можна і авторські права вони не порушували.

Вийти в ефір