Останні новини

Спіймали на порушенні карантину: головного “завгоспа” Нацполіції звільнили за роботу ресторану його сина на вихідних

На порушення вказали журналісти

Керівника департаменту управління майном Національної поліції Івана Наумова звільнили з посади. Причиною цього стала оприлюднена журналістами інформація, що на вихідних, попри “карантин вихідного дня”, працював його родинний заміський комплекс.

Про це повідомив Bihus.info з посиланням на МВС.

“Начальник Департаменту управління майном НПУ полковник Іван Наумов з сьогоднішнього дня звільнений із займаної посади”, – повідомив заступник директора департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Ярослав Тракало. 

В суботу, 14 листопада, під час першого “карантину вихідного дня” журналісти видання помітили, що ресторанний комплекс NAVY, попри заборону, продовжував приймати клієнтів та працювати. Цей комплекс працює з липня 2020 року, його відкрила фірма, власником якої є син посадовця. Сам Наумов неодноразово з’являвся там у робочий та неробочий час закладу.

14 листопада журналісти помітили, що всередину NAVY зайшли декілька компаній, загалом два десятки відвідувачів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/DuzyBdjzxe0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Про факт порушення карантину вони повідомили у поліцію, на місце прибули патрульні. 

“Зустрічати патрульних із закладу вийшов чоловік, схожий на друга та помічника поліцейського Олега Кошеля. Після цього патрульні повідомили журналістам, що не змогли потрапити до закладу, а адміністрація нібито надала пояснення, що заклад працює лише “на самовивіз”. При цьому група невідомих чоловіків, які відмовилися представлятися, вимкнули світло на парковці закладу, звідки журналісти спостерігали за його роботою, і в ультимативній формі вимагали залишити територію” - йдеться у матеріалі Bihus.info.

У свою чергу журналісти написали заяву до поліції та пояснили факти порушення карантину комплексом NAVY та додали до своїх слів відзняті відеоматеріали. 

Наступного дня з’явилась інформація про звільнення Івана Наумова. 

Нагадаємо, в Україні почав діяти карантин вихідного дня. Проте влаштовує він не всіх: у деяких містах протестують підприємці, а деякі і зовсім ігнорують розпорядження влади. ​​За добу поліцейські розпочали 9 кримінальних проваджень та склали 990 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень.


Вийти в ефір
16.05